قیمت سقف عرشه فولادی - هزینه و تعرفه سقف عرشه فولادی

قیمت سقف عرشه فولادی بر اساس اندازه ضخامت و ابعاد ورق های عرشه فولادی مختلف متفاوت است . این ورقه ها در ضخامت های ۸/۰ تا ۲۵/۱ قابل بارگیری هستند و همراه این ورقه ها فلاشینگ و گل میخ نیز عرضه می شوند .

با توجه به نوسانات بازار و تأثیر واردات بعضی مواد اولیه قیمت ها نیز در حال نوسان است . برای برآورد دقیق قیمت نیاز به پارامترهایی نظیر نقشه های سازه ، تعیین محل پروژه، اعلان جزئیات طراحی ضخامت ورق ، ارتفاع گام ، نوع آرایش گلمیخ و رده ی بتن است .

با توجه به سرعت اجرایی فوق العاده بالا که در این سقف ها وجود دارد و همچنین بتن ریزی هم‌ زمان انجام می شود این مسئله زمان اجرای پروژه را کاهش می دهد و باعث کاهش هزینه های جاری پروژه به صورت چشمگیری می شود . سقف عرشه فولادی قیمت پایینی نسبت به سقف تیرچه بلوک دارد و نسبت به سایر سقف ها مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهد .

در شرکت سقف عرشه فولادی ، برای اطلاع از قیمت می توان با کارشناسان فروش و دفتر فنی شرکت در تماس باشید . ولی به طور کلی مصالح مصرفی و دستمزد اجرا در تعیین قیمت نقش اساسی دارند همچنین کیفیت متریال مورد استفاده ( ورق عرشه فولادی ، گل میخ ) و شرایط بازار در تعین قیمت ها مؤثر است . میزان قیمت ها ، برای هر متر مربع و با توجه به ضخامت ورقه ها تعیین می شود .

 

دوره‌‌ های زمانی مختلف بر روی افزایش و یا کاهش تعرفه سقف عرشه فولادی تاثیرگذار می‌باشند برای مثال با تغییر شرایط جوی و سرد شدن آب‌ و هوا میزان ساخت و ساز نیز کاهش پیدا می‌کند از این‌رو میزان تقاضا سقف عرشه فولادی از سوی معماران و سازندگان ساختمان نیز دچار کاهش می‌شود و همانطور که قبلا نیز به این مسئله اشاره کردیم زمانی که میزان عرضه محصول بالا باشد درصورتی که میزان تقاضای آن کم باشد قیمت محصول کاهش پیدا می‌کند . علاوه‌ بر این در روزهای تعطیل سال نیز مانند تعطیلات پی‌ در‌ پی عید نوروز میزان ساخت و ساز کاهش پیدا می‌کند و با کاهش ساخت و ساز میزان تقاضا برای سقف عرشه فولادی کاهش پیدا می‌کند و درنهایت تعرفه این محصول نیز کاهش پیدا می‌کند .

توجه داشته باشید که علاوه‌ بر تغییر شرایط جوی ، تعطیلات طولانی مانند عید نوروز و فصل‌های پربارش و سرد مانند پاییز و زمستان ، شرایط سیاسی و داخلی هر کشوری نیز می‌تواند به صورت مستقیم بر میزان افزایش و کاهش تعرفه سقف عرشه فولادی تاثیرگذار باشد . برای مثال یکی از مهم‌ترین فاکتور هایی که به صورت مستقیم در تعیین قیمت سقف عرشه فولادی تاثیرگذار می‌باشد افزایش و کاهش قیمت ارز می‌باشد به‌ گونه‌ای که با افزایش قیمت ارز ، قیمت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت و تولید این محصول افزایش پیدا می‌کند و درنهایت قیمت آن نیز افزایش پیدا می‌کند .

 

سایت سقف عرشه فولادی

اجرا سقف عرشه فولادی

قیمت سقف عرشه فولادی

تولید کننده سقف عرشه فولادی

شرکت سقف عرشه فولادی

 

تماس با شرکت جهت مشاوره

شرکت های همکار

 

وبلاگ شرکت سقف عرشه فولادی

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)