مجری و طراح سقف عرشه فولادی

همانطور که اشاره کردیم سقف عرشه فولادی به دو صورت طراحی و تولید می‌گردد به‌ گونه‌ ای که یا به صورت قالب ماندگار و یا به صورت المان کششی طراحی می‌شود از این‌رو مجری سقف عرشه فولادی باید کاملا به این مسئله توجه داشته باشد که در صورتی که سقف عرشه

فولادی به عنوان یک قالب ماندگار طراحی شده است از آن به عنوان یک آرماتور کششی استفاده نکند و یا اگر سقف عرشه فولادی به عنوان یک المان کششی طراحی و تولید شده است از آن به عنوان یک قالب برای بتن‌ ریزی استفاده نکند .

طراح سقف عرشه فولادی ، باید به تمامی استاندارد‌های طراحی و تولید دو نوع سقف عرشه فولادی توجه کند و سقف عرشه فولادی را به شکل کاملا  اقتصادی و استاندارد طراحی کند .

مجری سقف عرشه فولادی ، باید از میان ضخامت‌های متعددی که این نوع سقف ساختمانی دارد باتوجه به استانداردهایی که باید رعایت کند ضخامت مناسب را انتخاب کند .

هنگام نصب سقف عرشه فولادی ، مجری این سقف ساختمانی باید از هرگونه قاب غیر ضروری در بسیاری از موارد خودداری کند و از فلاشینگ مناسب در پروژه استفاده کند .

توجه به قطر گل‌ میخ و ضخامت ورق فولادی هنگام جوش دادن این دو عنصر به یکدیگر بسیار حائز اهمیت می‌باشد که مجری سقف عرشه فولادی باید به آن توجه کافی داشته باشد .

 

سایت سقف عرشه فولادی

اجرا سقف عرشه فولادی

قیمت سقف عرشه فولادی

تولید کننده سقف عرشه فولادی

شرکت سقف عرشه فولادی

 

تماس با شرکت جهت مشاوره

شرکت های همکار

 

وبلاگ شرکت سقف عرشه فولادی

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)