پیمانکار سقف عرشه فولادی

پیمانکار سقف عرشه فولادی در کشور ایران و کشور های همسایه

پیمانکار سقف عرشه فولادی ، از گل‌میخ برای ترکیب کردن بتن سقف با تیرهای فلزی استفاده می‌کند که با نیروهای برشی سقف نیز مقابله می‌کند . از آن‌جایی که یکی از اصلی‌ترین اجزای سقف عرشه فولادی ، ورق گالوانیزه می‌باشد ، گل‌میخ را با استفاده از دستگاهی به‌ نام استادولدینگ مستقیم بر روی ورق گالوانیزه و یا بر روی بال بالای تیر جوش می‌دهند . دلیل اینکه امروزه اکثر پیمانکاران این نوع سقف ساختمانی برای جوش دادن گل‌میخ به ورق گالوانیزه از دستگاه استادولدینگ استفاده می‌کنند این است که این دستگاه سرعت بالاتری نسبت به سایر روش‌ها برای جوش دادن گل‌ میخ به ورق گالوانیزه دارد و درنتیجه موجب افزایش سرعت پروژه ساختمانی می‌شود .

نام دیگر گل‌میخ، برش‌گیر می‌باشد که موجب افزایش سرعت اتمام پروژه ساختمانی می‌گردد چراکه برخلاف سایر روش‌ها مانند نبشی و ناودانی که برای نصب به برشکاری و آماده‌سازی نیاز دارند، نیازی ندارد . علاوه‌ بر این گل‌ میخ نیروی برشی را در تمامی جهات انتقال می‌دهد و به صورت تخصصی به آن برشگیر سقف عرشه فولادی گفته می شود ..

درصورتی که ناودانی‌ها نیروی برشی را تنها در حالت عمود انتقال می‌دهند .

گل‌ میخ را می‌توان بر روی ورق گالوانیزه جوش داد درصورتی که نمی‌توان ناودانی را بر روی ورق گالوانیزه جوش داد . همچنین تیر فولادی یا همان تیر فرعی در اثر جوشکاری گل‌ میخ دچار هیچ‌ گونه تغییر شکلی نمی‌شود درصورتی که در اثر جوشکاری سایر برش‌ گیر‌ها تغییر شکل می‌دهد. همانطور که اشاره

کردیم پیمانکار سقف عرشه فولادی ، برای جوش دادن گل‌ میخ بر روی ورق گالوانیزه از دستگاه استادولدینگ استفاده می‌کند که این دستگاه نسبت به سایر روش‌ها برای جوش دادن گل‌میخ به ورق گالوانیزه سریع‌ تر می‌باشد علاوه‌ بر این ، دستگاه استادولدینگ دارای تنظیماتی است

که می‌توان با استفاده از آن تنظیمات جوش گل‌ میخ به ورق گالوانیزه را به صورت یکنواختی انجام داد درصورتی که جوش دادن سایر برش‌ گیر‌ ها مانند ناودانی به اپراتور بستگی دارد .

سایت سقف عرشه فولادی

اجرا سقف عرشه فولادی

قیمت سقف عرشه فولادی

تولید کننده سقف عرشه فولادی

شرکت سقف عرشه فولادی

 

تماس با شرکت جهت مشاوره

شرکت های همکار

 

وبلاگ شرکت سقف عرشه فولادی

This website was built using N.nu - try it yourself for free.    (Click here to renew the premium)(info & kontakt)